طرح فروش کی ام سی KMC

طرح فروش جدید کی ام سی (KMC) اعلام شد. کی ام سی (KMC) برند زیر مجموعه و تازه تاسیس کرمان موتور است که با خودروهایی در کلاس های متنوع با طراحی جذاب عرضه شده است. این برند خودروهایی همچون تی 8 (T8)، کی 7 (K7) و جی 7 (J7) به بازار عرضه کرده است. در ادامه به معرفی دقیق تر مشخصات مدل ها، شرایط فروش و قیمت هر کدام میپردازیم.

کی‌ام‌سی (KMC) و نکات مهم خرید

خرید کی ام سی با توجه به شرایط فعلی کشور، انتخابی معقول، اقتصادی و هوشمندانه است. این برند تنوع گسترده و جذابی از خودروهای سدان، کراس اور و پیکاپ عرضه کرده است که تمامی مدل های عرضه شده با استقبال بالای بازار رو به رو شده است. به دلیل تنوع مدل ها و تغییر شرایط، ما هر یک از مدل ها را به صورت جداگانه بررسی کرده ایم که از طریق لینک های زیر می توانید وارد صفحه مربوطه شوید. در هر صفحه موارد زیر را بررسی کرده ایم:

  • آخرین شرایط خرید و طرح فروش فعال
  • ارزش خرید متناسب با قیمت
  • هزینه سرویس و نگهداری سالانه
  • وضعیت بازار دست دوم خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی کرمان موتور در ارتباط باشید.

کی ام سی K7

در حال حاضر طرح فروش این خودرو فعال نیست. جهت خرید این خودرو باید از بازار آزاد تهیه کنید. قیمت فروش در بازار برای مدل ۱۴۰۲ کارکرد صفر کیلومتر 1/600/000/000 تا 1/650/000/000 تومان است.

قیمت کی ام سی K7
خرید اقساطی K7

کی ام سی J7

در حال حاضر طرح فروش این خودرو فعال نیست. جهت خرید این خودرو باید از بازار آزاد تهیه کنید. قیمت فروش در بازار برای مدل ۱۴۰۲ کارکرد صفر کیلومتر 1/450/000/000 تومان است.

قیمت کی ام سی J7
خرید اقساطی J7

کی ام سی T8

قیمت مصوب فروش نقدی 1/650/000/000 تومان است. خرید اقساطی به دو روش با پیش پرداخت 650 و 700 میلیون تومان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید.

قیمت کی ام سی T8
خرید اقساطی T8

کی ام سی X5

قیمت مصوب فروش نقدی 1/320/000/000 تومان است. امکان خرید اقساطی در حال حاضر وجود ندارد.

قیمت کی ام سی X5
قیمت x5

آگاهی از شرایط و قیمت سایر محصولات:

خرید اقساطی کرمان موتور

خرید اقساطی جک

خرید کی ام سی خرید KMC خرید جک خرید جک مشاوره خرید خودرو مشاوره