خرید اقساطی جک (Jac)

جک موتورز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در چین شریک تجاری کرمان موتور در ایران است که محصولات خود را به صورت مونتاژ در کارخانه های کرمان موتور به بازار ایران عرضه می کند. تمام مدل های عرضه شده‌ی جک در ایران مانند j3, j4, j5, s3, s5 و s5 Turbo کیفیت خود را ثابت کرده اند و بازار دست دوم مناسبی هم دارند. خدمات پس از فروش این محصولات همدر تمام نقاط ایران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی کرمان موتور در ارتباط باشید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی کرمان موتور در ارتباط باشید.

جک (Jac) و نکات مهم خرید

خرید جک با توجه به اینکه خودرویی کم استهلاک، خوش بازار، باکیفیت و خوش قیمت است، انتخابی معقول است. جک در تمامی مدل های عرضه شده شامل جی4 (J4)، جی5 (J5)، اس 3 (S3) و اس 5 (S5) با استقبال بالای بازار رو به رو شد. به دلیل تنوع مدل ها و تغییر شرایط، ما هر یک از مدل ها را به صورت جداگانه بررسی کرده ایم که از طریق لینک های زیر می توانید وارد صفحه مربوطه شوید. در هر صفحه موارد زیر را بررسی کرده ایم:

  • آخرین شرایط خرید و طرح فروش فعال
  • ارزش خرید متناسب با قیمت
  • هزینه سرویس و نگهداری سالانه
  • وضعیت بازار دست دوم خودرو

جک J4

قیمت مصوب فروش نقدی 765/890/000 تومان است. خرید اقساطی به دو روش با پیش پرداخت 350 و 450 میلیون تومان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید.

قیمت جک J4
جی 4 نقره ای

جک S3

قیمت مصوب فروش نقدی 910/450/000 تومان است. خرید اقساطی به دو روش با پیش پرداخت 400 و 650 میلیون تومان در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید.

قیمت جک S3
اس3 زرد

جک S5

قیمت فروش در بازار برای مدل ۱۴۰۲ کارکرد صفر کیلومتر حدودا 1/350/000/000 تومان است. از مرداد ۱۴۰۲ برای این خودرو طرح فروشی فعال نشده است.

قیمت جک S5 توربو
اس 5 مشکی

آگاهی از شرایط و قیمت سایر محصولات:

خرید اقساطی کرمان موتور

خرید اقساطی کی ام سی


خرید کی ام سی خرید KMC خرید جک خرید جک مشاوره خرید خودرو مشاوره